Forum studentów Politechniki Poznańskiej

Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania

na kierunku:

 „ Mechanika i budowa maszyn”

 



NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » AKTUALNOŚCI » SESJA LUTY 2011-TERMINY

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

sesja luty 2011-terminy

  
cis
25.01.2011 16:02:36
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: daleko

Posty: 163 #637352
Od: 2009-11-14
mechanika (teoria i zadania)..........12/02 o 9.00 sala 326

statystyka...........................12/02 godz 10.40 sala 326

obróbka plastyczna................. 29/01 godz 11.30 gr A oraz ...........12.45 gr B w sali 602

zarządzanie gospodarką .............6/02 godz 9.00 sala nr 120 oraz...... 20/02 godz 9.00 sala 120
  
Electra26.06.2026 16:28:07
poziom 5

oczka
  
DariuszGruszczynski
25.01.2011 16:51:45
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wojnowice

Posty: 90 #637403
Od: 2009-11-13
Andrzeju czy oprócz 12 lutego z mechaniki będzie jeszcze jakiś termin w zamian za tego 30tego stycznia? i rozumiem że te terminy są już oficjalnie potwierdzone tak?
  
cis
25.01.2011 18:03:01
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: daleko

Posty: 163 #637452
Od: 2009-11-14
nie wiem czy będzie..nie ode mnie to zależny...puściłem zapytanie....

tak..te terminy sa oficjalnie potwierdzone...
  
Karol
25.01.2011 20:11:33
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 103 #637624
Od: 2009-11-8
Świetna robota Andrzej.
  
Karolgno
25.01.2011 21:19:57
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Gniezno

Posty: 72 #637683
Od: 2009-11-14
szczególnie ta mechanikawesołyzajebiście
  
cis
25.01.2011 22:54:09
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: daleko

Posty: 163 #637788
Od: 2009-11-14
mechanika od początku była na 30 i na 12 ale 30 nie chcieliście wiec na chwile obecna jest JEDEN termin z mechaniki..i nie wiem czy uda mi sie załatwić drugi termin...
  
cis
01.02.2011 14:42:11
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: daleko

Posty: 163 #642524
Od: 2009-11-14
dodatkowy termin poprawki z mechaniki(teoria+zadania) został ustalony i potwierdzony na 19/02 na godz 9.00 w sali 122 (biblioteka)...ale będzie mało czasu...tylko godzina zegarowa...

życzę powodzenia wesoły
  
michal0221
01.02.2011 19:09:53
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Posty: 65 #642711
Od: 2010-1-5
ja bede tego 19.02 bo 12.02 niestety calkowicie mi nie pasuje 12 lutego wiec Andrzeju dzikuje za ten termin wesoły a mam male pytanie czy ktos sie orientuje co z poprawa z fizyki u Bolka ? bo widze ze tam kilku nas nie zdało wykladów wesoły
  
lidka
01.02.2011 20:03:53
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Rumin / Konin

Posty: 77 #642752
Od: 2009-11-22
Przypominam:

CAD - 19 luty, godz. 10:00, sala 106
  
Michal
02.02.2011 19:43:32
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Turek

Posty: 122 #643303
Od: 2009-11-11
Pamięta ktoś kiedy poprawa z fizyki ?
_________________
GG: 3780903
  
michal0221
03.02.2011 11:10:52
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Posty: 65 #643572
Od: 2010-1-5
no ja nie pamietam :/ i sam bym chcial sie dowiedziec , chyba w tym czasie jak Profesor mowił byłem skupiony na pytaniach z egzaminu bardzo szczęśliwy
  
Electra26.06.2026 16:28:07
poziom 5

oczka
  
cis
03.02.2011 16:47:14
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: daleko

Posty: 163 #643767
Od: 2009-11-14
nie zastałem dziś Susły...więc nic nie załatwiłem...

ma ktoś do niego nr telefonu???
  
Lukasz_Lange
03.02.2011 22:50:22
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 36 #644022
Od: 2010-1-10
Oto numer telefonu do prof. Susły 509950656
  
Lukasz_Lange
03.02.2011 22:51:50
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 36 #644024
Od: 2010-1-10
Potwierdz termin poprawki i wpisów z fizyki u profesora Susły i napisz co załatwiłeś
  
Marcin_Marchewka
04.02.2011 18:48:46
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Łomnica / Nowy Tomyśl

Posty: 47 #644419
Od: 2009-11-8
A i o moją sprawe jak możesz zapytaj wesoły
  
cis
04.02.2011 19:06:59
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: daleko

Posty: 163 #644449
Od: 2009-11-14
Łukasz a co mam potwierdzić?..jakie daty?..na kiedy się umawiałeś?
  
Lukasz_Lange
06.02.2011 22:16:24
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 36 #645777
Od: 2010-1-10
Ja nie rozmawiałem z profesorem poniewaz go nie było. Wstepnie miał byc to 26 lub 27 luty ustalone to było na egzaminie takze jedna z tych dat.
  
cis
07.02.2011 15:48:07
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: daleko

Posty: 163 #646098
Od: 2009-11-14
poprawka z fizyki

26/02 o godz 10,00 na Nieszawskiej...sala 608
  
DariuszGruszczynski
11.02.2011 17:43:59
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wojnowice

Posty: 90 #648882
Od: 2009-11-13
Witam! Panowie jak tam nastawienie na jutrzejszą poprawkę? ;p aniołek
  
Michal
11.02.2011 21:04:47
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Turek

Posty: 122 #649069
Od: 2009-11-11
Jak zawsze pozytywne... oczko

_________________
GG: 3780903
  
Electra26.06.2026 16:28:07
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » AKTUALNOŚCI » SESJA LUTY 2011-TERMINY

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny