sesja luty 2011-terminy
ja bede tego 19.02 bo 12.02 niestety calkowicie mi nie pasuje 12 lutego wiec Andrzeju dzikuje za ten termin wesoły a mam male pytanie czy ktos sie orientuje co z poprawa z fizyki u Bolka ? bo widze ze tam kilku nas nie zdało wykladów wesoły


  PRZEJD NA FORUM