sesja luty 2011-terminy
mechanika od początku była na 30 i na 12 ale 30 nie chcieliście wiec na chwile obecna jest JEDEN termin z mechaniki..i nie wiem czy uda mi sie załatwić drugi termin...
PRZEJDŹ NA FORUM