Forum studentów Politechniki Poznańskiej

Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania

na kierunku:

 „ Mechanika i budowa maszyn”

 



NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » AKTUALNOŚCI » LAB OBR SKRAWANIEM

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 4>>>    strony: [1]234

Lab Obr Skrawaniem

  
cis
18.03.2011 18:25:28
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: daleko

Posty: 163 #668009
Od: 2009-11-14


Ilość edycji wpisu: 2
Uwaga..

na stronie

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA

w zakładce

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA

znajduje się podział na podgrupy z laborki oraz spis tematów poszczególnych zajęć oraz harmonogram zajęć...


na każda laborke trzeba się nauczyć!!!!...będą sprawdziany!!!!....

w zakładce

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA

są wzory sprawozdań...

warunki zaliczenia wkrótce na poczcie....


ps.
spędziłem na rozmowach z dr Nowakowskim trochę czasu....z tego co zauważyłem...radze potraktować poważnie laborke...no chyba ze się ktoś chce bujać z tym przez kilka lat...
  
Electra27.06.2026 21:29:51
poziom 5

oczka
  
DariuszGruszczynski
18.03.2011 19:06:26
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wojnowice

Posty: 90 #668040
Od: 2009-11-13
będzie ciężkoooo... ;|
  
Jakub_Sz
18.03.2011 20:56:39
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 37 #668142
Od: 2010-10-25
Będzie zabawnie wesoły
  
Kniatol
19.03.2011 10:34:37


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Jarocin

Posty: 10 #668415
Od: 2011-3-11
Ludzie zwroccie szczegolna uwage zeby miec wydrukowane te wzory sprawozdan na kazde zajecia, bo te typy sie nie pierdola! jak bylem na dziennych zapomnialem wziac sprawozdania do cw. 1 (gdzie jest sama tabelka xD ) i wykurwil mnie z zajec wpisujac 2x2 bardzo szczęśliwy (za brak sprawozdania i nieobecnosc). Potem zeby to odrobic musialem sie niezle nabiegac, wiec rowniez zalecam zeby nie narobic sobie zaleglosci bo z tymi pajacami sie idzie utruc.
  
mlody
20.03.2011 08:45:11
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Jarocin

Posty: 95 #668816
Od: 2009-11-9
dzięki za informacje Andrzej
widzę, że może być niemały terror z tym
_________________
Rafał
  
Jakub_Sz
06.04.2011 10:07:44
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 37 #679011
Od: 2010-10-25
Panowie, czy może ktoś z was ma w formie PDF: Labolatorium z podstaw skrawania - M.Kawalec ?

Przydała by się nam wszystkim oczko
Pozdrawiam
  
Kniatol
07.04.2011 13:32:38


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Jarocin

Posty: 10 #679663
Od: 2011-3-11
Generalnie, wszystko czego nam potrzeba jest w Olszaku, jak ktos nie ma moge wrzucic wersje elektroniczna wesoły
  
Jakub_Sz
07.04.2011 14:40:39
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 37 #679689
Od: 2010-10-25
Dawaj linka !! lub wrzucaj na pocztę!!

Generalnie prosił bym was wszystkich o wynotowanie pytań jakie Panowie z laborek będą nam zadawać oczko
  
Kniatol
07.04.2011 15:12:16


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Jarocin

Posty: 10 #679703
Od: 2011-3-11
http://www.sendspace.pl/file/77c32f35b03019396f7f115 <<< wrzucilem tu 2 ksiazki, w ktorych mysle ze sie znajdzie 100% zagadnien na labki. Ksiazka Olszaka jest w formacie DejaVu i musielibyscie sobie poszukac na necie programu DejaVu Viewer do wyswietlenia tego. Pozdro
  
Kniatol
07.04.2011 15:14:48


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Jarocin

Posty: 10 #679705
Od: 2011-3-11
...z tym sendspacem widze ze jest roznie, wiec jak nie bedzie dzialac to dajcie znac, wrzuce gdzies indziej
  
mlody
07.04.2011 15:17:04
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Jarocin

Posty: 95 #679707
Od: 2009-11-9
przeglądarka dokumentów DjVu

http://www.djvu.com.pl/download/DjVuBrowser/djvuctrl-6.1.4-pl-r25349.msi
_________________
Rafał
  
Electra27.06.2026 21:29:51
poziom 5

oczka
  
Kniatol
07.04.2011 15:41:41


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Jarocin

Posty: 10 #679714
Od: 2011-3-11
jakby co wrzucilem jeszcze tu >>> http://hostuje.net/file.php?id=06409394d25f9073710b3c4ea820f9b7
  
DariuszGruszczynski
07.04.2011 17:29:25
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Wojnowice

Posty: 90 #679777
Od: 2009-11-13
Witam wszystkich!
mam pytanko... o jakie parametry chodzi przy podpunktach dotyczących geometrycznych i fizyko-chemicznych parametrach warstwy wierzchniej? może jakiś przykład eh
  
Karolgno
07.04.2011 22:01:49
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Gniezno

Posty: 72 #679993
Od: 2009-11-14
wydaje mi sie że w przypadku geometrycznych chodzi o te wszystkie chropowatości Ra, Rz, falistość, obraz powierzchni, kierunki struktury geometrycznej... a co do fizyko-chemicznych to pewnie twardość, naprężenia po obróbkowe, skrawalność...nie wiem czy o to dokładnie chodzi, może ktoś ma inny pomysł?
  
Michal
08.04.2011 21:47:22
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Turek

Posty: 122 #680456
Od: 2009-11-11
Twardosc, kruchosc, absorbcja, adsorbcja, adhezja takie ja mam. Jesli idzie o stereometrie to własnie chropowatość i stan poobróbkowy czyli spękania, bruzdy itp.
_________________
GG: 3780903
  
Karolgno
16.04.2011 20:02:16
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Gniezno

Posty: 72 #685046
Od: 2009-11-14
moje pytania z kolokwium to: frez walcowo czołowy, wszystkie katy i płaszczyzny; wszystko na temat węglików spiekanych, właściwości, skład, zastosowanie...; wskaźniki, parametry chropowatości, jakoś tak; czwartego nie moge sobie przypomnieć, ale z grubsza jest...zachecam do wrzucania swoich pytań...w kupie siławesoły
  
mlody
16.04.2011 22:54:50
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Jarocin

Posty: 95 #685158
Od: 2009-11-9
-charakterystyka CERAMIKI ( zalety , właściwości, zastosowanie)
-narysuj rozwiertak z zaznaczeniem wektorów głównych ruchów w dwóch płaszczyznach ( których oznaczeń teraz nie pamiętam )
- definicja chropowatości teoretycznej
_________________
Rafał
  
Seba
17.04.2011 16:20:14
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: P-ń

Posty: 36 #685417
Od: 2009-12-9
-narysuj wiertło kręte. Zaznacz i nazwij powierzchnie, krawędzie i wektory prędkości. Wykonaj rzuty na płaszczyznę Po i Pr.
-ceramika inżynierska (podział, właściwości, zastosowanie itp.)
-własności fizyczno-chemiczne warstwy wierzchniej
-wpływ geometrii ostrza na chropowatość powierzchni, czy coś takiegowesoły

  
cis
17.04.2011 20:15:15
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: daleko

Posty: 163 #685560
Od: 2009-11-14
1.opisać przyczyny, postacie i objawy zużycia
2.trwałość ostrza, zależność T=f(Vc) w szerokim i wąskim zakresie prędkości
3.podstawowe metody badania sił
4.czynniki wpływajace na wartość temperatury
  
mlody
17.04.2011 20:20:44
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Jarocin

Posty: 95 #685569
Od: 2009-11-9
Andrzej masz te dane do tamtego sprawozdania?
_________________
Rafał
  
Electra27.06.2026 21:29:51
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 4>>>    strony: [1]234

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » AKTUALNOŚCI » LAB OBR SKRAWANIEM

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny