Forum studentów Politechniki Poznańskiej

Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania

na kierunku:

 „ Mechanika i budowa maszyn”

 



NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » AKTUALNOŚCI » ŚCIĄGI NA MT

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Ściągi na MT

  
Karol
15.02.2011 19:50:56
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 103 #651351
Od: 2009-11-8
Jak macie ściągi na egzamin z teorii MT, to wrzucajcie proszę takie rzeczy na maila. Będą bardzo pomocne.
  
Electra26.06.2026 10:21:34
poziom 5

oczka
  
Karolgno
15.02.2011 22:03:13
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Gniezno

Posty: 72 #651433
Od: 2009-11-14
i prosiłbym o wrzucenie pytań z ostatniej poprawki, bo były różne zestawy, tak że jeśli ktoś ma te pytania, albo pamięta to byłbym wdzięczny za publikacjewesoły
  
Karol
16.02.2011 18:55:43
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 103 #651827
Od: 2009-11-8
Wielkie dzięki Błażej. wykrzyknik

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » AKTUALNOŚCI » ŚCIĄGI NA MT

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny