Sesja - sem IV
Brand new exiting session 2011
Dobra to teraz czy ktoś może to wszystko jakoś podsumować konkretnie i przejrzyście, ponieważ trochę się gubię w tym. Jedno co wiem, to że op jest teraz w sobote o 11.30 dla mojej grupy
PRZEJDŹ NA FORUM