Sesja - sem IV
Brand new exiting session 2011
więc ustalcie termin...zorientujcie się potem czy wykładowcom to pasuje..i zgrajcie z tym jeszcze sale...
aaa..i pamiętajcie ze nie jedna osoba przyjezdna woli mieć dwa egzaminy w jeden dzień niż zapierniczać do Poznania dwa razy....


  PRZEJD NA FORUM