Sesja - sem IV
Brand new exiting session 2011
Napisałem do Pani Prof . o to by przełożyć tą poprawke z 30.01 czekajmy na odpowiedz wszytko na poczcie będzie . Więc śledzić pozdr
PRZEJDŹ NA FORUM